Поліція Дубая почала боротьбу з цілувалися туристами

0
139

У поліції найбільшого міста ОАЕ — Дубаї запущена програма освіти туристів під назвою «Ласкаво просимо в ОАЕ».

Програма націлена на те, щоб змусити мандрівників припинити порушення законів країни. За повідомленням порталу «Російські Емірати», туристам, зокрема, будуть надані роз’яснення про неприпустимість в ОАЕ поцілунків на вулицях та в інших громадських місцях.

Полковника поліції Мухаммед Рашид Аль Мухейри пояснив, що зараз в Дубаї проживають представники 216 національностей, ОАЕ щорічно відвідують мільйони туристів. Як вважають в місцевих правоохоронних органах, при такій кількості різних культур надзвичайно важливо донести до всіх традиційні цінності арабського народу. Інформувати людей про те, що припустимо робити, а від чого слід утриматися. Неприпустимо, наприклад, цілуватися в публічних місцях, щоб не ображати почуття інших людей.

Планується, що програма «Ласкаво просимо в ОАЕ» буде діяти до кінця поточного року. В рамках програми будуть випущені спеціальні плакати,брошури з інформацією, що роз’яснюють закони країни. Інформаційні матеріали поширять в торгових центрах, на міських пляжах і в інших місцях, часто відвідуваних туристами. Спеціальну підготовку повинні пройти таксисти і працівники готелів, слід докладно інформувати мандрівників про правила поведінки на території ОАЕ.

На порталі «Російські Емірати» згадали нещодавній випадок, коли поліцейські звернули увагу на пристрасно целующуюся біля входу в один з готелів Дубая пару туристів, чоловіка арабської виду і жінку з Європи. Невдачливі закохані вибачилися перед правоохоронцями і зізналися, що нічого не знали про заборону таких дій законами країни.

Публічний прояв будь-якої любовних відносин, в тому числі і поцілунків, в Дубаї тягне за собою серйозні штрафи. Однак поліція відносно туристів найчастіше обмежується усними попередженнями.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here