Набережну і «Сафарі-парк» Геленджика в 2017 році канатна дорога зєднає

0
150

У 2017 році в Геленджику планується відкриття нової черги канатної дороги, яка повинна з’єднати реабілітаційний центр для тварин і набережну..


Хід реалізації цього інвестпроекту обговорювали міський голова Геленджик Віктор Хрестин, кубанський віце-губернатор Сергій Усенко і керівник «Сафарі-парку» Борис Папиашвили.

Інвестор запропонував розташувати нижню площадку для посадки на набережної на ділянці в 500 кв. метрів, а саму конструкцію споруди виконати на колонах для забезпечення вільного проходу туристів по набережній.

«Переконаний, що цей проект стане додатковим поштовхом для розкриття курортних можливостей Геленджика. Його перевага полягає в географічному розташуванні. В країні важко буде знайти ще одну таку канатну дорогу, яка вела б прямо від моря в гори. Канатна дорога також стане фактором розвитку прилеглих земель», — заявив віце-губернатор.

С. Усенко також підкреслив, що канатна дорога сприятиме розвантаженню міської транспортної мережі. При цьому, зауважив віце-губернатор, майданчик повинна гармонійно вписатися в ландшафт, і зелені насадження повинні бути збережені, наскільки це можливо.

Геленджікскій «Сафарі-парк» — це перший реабілітаційний центр для тварин на Чорноморському узбережжі. На його території працює «Ведмежа печера», на стіни якої нанесена імітація карстових напливів. Також для відвідувачів відкрито виставковий комплекс «З глибини століть і вод». На верхньому майданчику працює «Виставка метеликів». Якщо піднятися по канатній дорозі на Маркотхский хребет, відкриється чудова панорама Геленджікской бухти з трьох оглядових майданчиків.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here