Парк Куршська коса ввів нові правила сплати екозбору

0
135

Національний парк «Куршская коса» в Калінінградській області ввів з 1 грудня 2015 року нові правила сплати екологічного збору.


Тепер на обох в’їздах — з материка, з боку Зеленоградска, і з боку російсько-литовської кордону на контрольно-пропускних пунктах при перетині кордонів нацпарку буде братися за 150 рублів екологічного збору з людини. Крім того, колишній збір — 300 рублів з транспортного засобу, з включенням оплати за водія, залишається. Плата справляється при кожному перетині кордонів природного заповідника, незалежно від засобу та способу пересування.

Виключення з загального правила складають відвідують Куршськую косу діти до 12 років, інваліди 1 і 2 групи, діти-інваліди та супроводжуючі їх особи, а також постійно проживають на території нацпарку громадяни. Пільговий, у розмірі 50% збір встановлений для пенсіонерів, членів багатодітних сімей, студентів і школярів старше 12 років.

Керівництво національного парку «Куршская коса» пояснює введення нового порядку справляння екологічного збору змінами у федеральному законодавстві про охоронюваних природних територіях, до яких відноситься і Куршская коса. Розмір збору і правила його стягування єдині для всіх охоронюваних природних об’єктів на території Російської Федерації.

Куршская коса — піщаний перешийок між Литвою і російською Калінінградською областю. Загальна довжина коси 98 кілометрів, Росії належить 48 кілометрів території цього унікального заповідника, включеного до списку Всесвітньої природної спадщини ЮНЕСКО.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here