Безвізовий режим для росіян — тепер і в Гайані!

0
206

В перелік держав, з якими Росія має угоди про безвізовий режим відвідувань, з’явилася ще одна екзотична південноамериканська країна — Гайана.

На 70-й сесії Генеральної асамблеї ООН відповідну угоду підписали глави Мзс обох країн — Сергій Давров і його гайанский колега Карл Гринидж. Керівники зовнішньополітичних відомств обох країн висловили надію, що взаємний відмову від візових обмежень поліпшать відносини між державами і громадянами Росії і Гайани.

На сьогодні між столицями двох країн, Москвою і Джорджтаун, немає прямого авіасполучення. Переліт з пересадкою в канадському аеропорту Торонто займає більше доби. Мінімальна вартість авіаквитка на маршруті Москва — Джорджтаун і назад складає 85 000 рублів.

Перш російським туристам при відвідуванні Гайани терміном до 90 днів оформлення візи не потрібно, вона оформлялася тільки для більш тривалого терміну перебування. А оскільки російського посольства в цій країні немає, росіянам доводилося звертатися в найближчі закордонні представництва Гайани — в Лондоні чи в Брюсселі.

Раніше, в березні 2015 року, аналогічну угоду Росія підписала з іншого невеликий південноамериканської країною — Сальвадором, а кількома місяцями раніше — з Гондурасом.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here