Великобританія не планує спрощувати візовий режим для росіян

0
179

Більшість туристичних фірм відзначають, що із-за складної схеми отримання візи в Великобританію для російських туристів, Лондон щорічно втрачає мільйони фунтів стерлінгів.

Жорсткі заходи візового режиму – це не що інше, як результат давнього дипломатичного скандалу, що виник після смерті одного з колишніх співробітників російських спецслужб, який отримав політичний притулок у Лондоні.

Власники казино, ресторанів, торгових центрів та інших великих об’єктів в один голос кажуть, що Великобританії необхідно «змінити гнів на милість» по відношенню до Росії. Адже російські туристи це справжня «золота жила» для будь-якого туристичного міста. Як свідчать дослідження, активність, з якою російські туристи купують все, що їм попадеться на очі, перевершує навіть Китай.

Варто відзначити, що під час свого візиту в Росію, Марія Міллер, Міністр культури Великобританії) з англійської незворушністю плавно обійшла дане питання, залишивши його незачепленим. Судячи з останніх новин з Сполученого королівства, там зараз працюють над питанням про пом’якшення візового контролю туристам з Піднебесної (Китаю).

Якщо поглянути на дослідження, які провела Всесвітня туристична організація ООН, то можна побачити, що за останні дев’ять місяців витрати російських туристів зросли на цілих 29%! Дослідження, які провів всесвітньо відомий сайт Hotels.com, показують, що Лондон знаходиться на дев’ятому місці за популярністю серед росіян. Багато російські туристи живуть у найбільш дорогих готелях, відвідують найдорожчі магазини і найкращі ресторани Лондона. Але всі ці аспекти аж ніяк не впливають на непохитне уряд Великобританії.

Зараз, щоб отримати англійську візу, простому російському громадянину потрібно зібрати безліч документів, які підтверджують, що вам є що втрачати в Росії. Потім необхідно заповнити складну онлайн анкету-заявку на отримання візи на сайті візового центру (там все заповнюється тільки по-англійськи), сплатити 132 USD візовий збір, і після цього відправитися в візовий центр і здати біометричні дані (відбитки пальців і сітківку ока). Загалом все дуже і дуже складно, тому більшість росіян і думати не хочуть про поїздку до Великобританії.

За деякими джерелами, тільки в 2012 році Сполучене Королівство відвідало близько 226 тисяч росіян. Грошова сума, яку вони залишили в Великобританії коливається в межах 305 мільйонів фунтів стерлінгів.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here