Масаж спини

0
748

Масаж спини унікальний метод комплексної терапії захворювань опорно-рухового апарату, при якому виробляється вплив на область хребта і розташованих поруч м’язів. Масаж спини незамінний при травмах, остеохондрозі хребта, м’язових спазмах, сколіозі, невралгіях і навіть гіпертонічної хвороби. Фізіотерапевти дуже цінують масаж спини за його здатність посилювати циркуляцію крові, покращувати шкірне дихання, знімати застій в м’язових тканинах, відновлювати пошкоджені тканини, знімати набряклість, стабілізувати функцію внутрішніх органів. Эротический массаж недорого в салоні Адель на сайті https://adele.com.ua.

Під впливом масажних рухів концентрація еритроцитів в крові збільшується, в результаті чого тканини отримують більше кисню і поживних речовин. Відновлення нормального лімфотоку надає загальне детоксикаційну дію, покращуючи доступ поживних речовин до міжхребцевих дисків. Дуже помітний ефект масажу спини зменшення або ліквідація болю в спині, відновлення провідності нервових волокон, усунення атрофії м’язів і контрактур.

Масаж спини прекрасний засіб для поліпшення загального стану, профілактичної боротьби з впливом на організм шкідливих факторів навколишнього середовища. Масаж спини підвищує опірність організму до різних інфекцій, стресів, нормалізує функції сальних і потових залоз, покращує стан підшкірно-жирової клітковини, в результаті чого шкіра стає гладкою, щільною, еластичною.

ПОДЕЛИТЬСЯ
Предыдущая статьяGalaxy Note 8
Следующая статьяКрісло мішок

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here