Крісло мішок

0
893

Перший зразок крісла мішка був розроблений ще в далекому 1968 році, трьома молодими італійськими дизайнерами з Турина П’єро Гатті, Чезаре Паоліні і Франко Теодоро вони винайшли революційну на той час концепцію бескаркасного крісла. Це перше бескаркасное крісло мало форму груші, виготовлялося з прозорої плівки, а в якості наповнювача використовувалася вода. Наповнювач для крісла, звичайно ж, був абсолютно непрактичним, таке крісло било дуже важким, та й у випадку розриву плівки уникнути потопу навряд чи б вдалося.

Але молоді дизайнери не хотіли здаватися і звернулися за допомогою до власника меблевої фабрики Zanotta. Ауреліо ЗАНОТТІ був незвичайною людиною і досить тямущим бізнесменом. Після спільних роздумів було прийнято рішення вдосконалити крісло, замінивши наповнювач. Вода била замінена на кульки спіненого пінополістиролу, а на саму конструкцію наділи зовнішній чохол. Перші крісла мішки, що надійшли в продаж, мали форму груші і називалися Sacco, що по-італійськи і означає мішок. Так почалося завоювання ринка кріслом мішком.

З моменту винаходу крісла мішка пройшло вже більше 40 років, але його конструкція особливо не змінилася. Безкаркасне крісло мішок має два чохла внутрішній і зовнішній. Внутрішній чохол наповнюється дрібними кульками спіненого пінополістиролу і поміщається в зовнішній чохол. Зовнішній чохол оснащений застібкою блискавкою — це дозволяє знімати і чистити його, так часто як ви побажаєте.

Для виготовлення зовнішнього чохла використовується безліч матеріалів, основні з яких це Оксфорд, велюр, шенилл, шкірозамінник, а ось натуральна шкіра для чохлів абсолютно непрактична вона швидко зношується і втрачає свій вигляд. До того ж чохол з тканини легко випрати (та й нові чохли для крісла-мішка купити можна зовсім недорого), а ось чистка шкіри це аж ніяк не простий процес. При виготовленні внутрішнього чохла використовуються будь-яка щільна тканина добре пропускає повітря. У внутрішній чохол також вшивають застібку для того щоб в разі потреби можна було досипати наповнювача.

Сьогодні ви можете купити бескаркасное крісло мішок на сайті:

як класичної форми, так зване крісло груша, так і інших всіляких форм, таких, як м’яч, подушка, куб, циліндр, піраміда, а також будь-яких розмірів від найменших для дітей до величезних для одного або декількох осіб. Кольорові рішення крісел задовольнять потреби навіть самого вишуканого покупця.http://pufikshop.com.ua/kreslo/kreslo-grusha.

Крісло мішок дуже універсальне йому можна знайти безліч застосувань, його можна використовувати практично скрізь. Крісло мішок чудово впишеться в інтер’єр вітальні, але анітрохи не гірше воно буде виглядати і на дачі. Купити крісло мішок в дитячу кімнату це відмінна ідея. Безкаркасне крісло мішок абсолютно безпечно для дітей, тому що в ньому немає гострих кутів і твердих поверхонь.http://pufikshop.com.ua/kreslo/kreslo-grusha-dlya-detey.

Якщо купити кілька крісел мішків в вітальню, то вітальня перетвориться на прекрасне місце для неформальних посиденьок з друзями. Можна купити крісло мішок для дачі. На дачі його можна винести на галявину і отримати насолоду від відпочинку і навколишньою природою. Також можна купити кілька чохлів і змінювати їх залежно від пори року або за настроєм. http://pufikshop.com.ua/kreslo/kreslo-meshok-cvetok.

Крісла мішки з’явилися в Україні відносно недавно приблизно 10 років тому, в першу чергу їх почали використовувати в клубах. А купити їх було досить складно це можна було зробити тільки в великих містах. Але сьогодні вже налагоджено виробництво у багатьох регіонах, і купити бескаркасное крісло мішок можна практично по всій Україні.

ПОДЕЛИТЬСЯ
Предыдущая статьяМасаж спини
Следующая статьяБлокнот из дерева

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here