Блокнот из дерева

0
841

Всі погодяться, що набагато зручніше записувати інформацію в шкіряний блокнот http://sharkart.com.ua/bloknoty/, ніж на клаптиках паперу. Нотатки з професійно створеним дизайном стане частиною іміджу кожної успішної людини. Сьогодні робота будь-якого співробітника так чи інакше пов’язана з плануванням завдань.

Щоб чітко можна було їх розподіляти, люди використовують щоденник. Вибудувати план роботи, який залежить від поставлених термінів, легко і просто можна в щоденнику, надрукованому на сучасному обладнанні компанії Sharkart в Україні www.sharkart.com.ua.

Ми пропонуємо для своїх клієнтів демократичні ціни і систему знижок на виробництво блокнотів оптом. Логотип нанести можна за допомогою різних друкованих технологій.

Замовник має можливість самостійно вибирати формат і спосіб нанесення: тиснення, тамподрук або лазерне гравіювання. Крім логотипу ми можемо нанести в різних стилях необхідну текстову інформацію, до якої належить адресу компанії, веб-сайт, контакти менеджерів та інше.

Фірмовий щоденник оптом недорого ви можете купити, заповнивши форму заявки онлайн. Вибираючи варіант щоденника на наступний рік, можна скористатися послугою дизайнера, який розробить оригінальні і неповторні блокноти для ваших співробітників.

Він стане частиною корпоративної культури і важливим елементом ділового іміджу. Перегляньте всі можливі шаблони різних колірних рішень. Якщо потрібен VIP-дизайн блокнота для топ-менеджера, ми здійснимо виробництво щоденника на замовлення. Це більш дорогі щоденники з натуральної шкіри з дизайнерської виробленням.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here