Ігор Миколайович Янковський відвідав Кот д`Івуар

0
377

Республіка Кот д’Івуар знаходиться в Західній Африці, тут проживає близько 22,5 млн. Чоловік, економічний слабка розвинена, відсутній внесок в освіту. Дуже сильно розвинене сільське господарство, експортує каву і какао (по виробництву перше і третє місце в світі).

Український бізнесмен, голова загальновідомого фонду — Ігор Миколайович Янковський зі своєю дружиною Світланою Янковськой на зустрічі з представниками країни Кот д’Івуар обговорювали про міжнародне співробітництво.

Також, під час зустрічі Игорь Николаевич Янковский зі своєю дружиною поговорили з поважною особою Республіки — Домінік Уаттара. Вони обговорювали про домовленості, який буде підтримувати африканську країну.

Енн Улото, міністр у справах сім’ї Республіки Кот д’Івуар, побачилася з Янковським. Вона наголосила на важливості зустрічі та засвідчила наміри Президента змінити країну в економічно розвинену країну, яка буде в подальшому залучати ще більше підприємців і людей, які сильно цінують солідарність.

Метою поїздки була надати підтримку населенню, добробут які слабо равзвіти. Міністр висловила свою щиру подяку подружжю Янкосвкім за проявлений інтерес до країни.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here