Тени для пральних машин

0
529

Поломка пральної машини (як і будь-який іншої побутової техніки) навряд чи можна віднести до приємних моментів в житті, проте нічого катастрофічного в цьому явищі немає. Іноді часткового ремонту та заміни певної запчастини для пральних машин буває цілком достатньо для відновлення їх експлуатаційного ресурсу. Однією з таких деталей може виявитися нагрівач (ТЕН). Купить тэн для стиральной машины можна на сайті http://shop.status-service.com.ua.
ТЕН представляє собою електричний прилад (найчастіше автоматизований завдяки наявності датчиків), основним призначенням якого є підігрів води в баку пральної машини до певної температури. Варто відзначити той факт, що дані запчастини для пральних машин останніх поколінь відрізняються підвищеною точністю і інтенсивністю роботи. Однак це все ж не рятує їх від поломок, причиною яких може бути погана якість води, що нагрівається.
Для того щоб підібрати або замінити нагрівач (ТЕН), необхідно мати певні знання і навички в області електроустаткування. В іншому випадку краще буде здійснити виклик майстра зі спеціалізованого сервісного центру. За результатами тестування, середня тривалість служби нагрівачів може варіюватися від 3 до 10 років, в залежності від фірми виробника і інтенсивності експлуатації пральної машини. Тому для продовження терміну служби Вашої побутової техніки рекомендується підбирати і встановлювати оригінальний нагрівач (ТЕН), який ідеально задовольнить всі вимоги електрообладнання.
На сьогоднішній день існує величезна різноманітність нагрівачів. Вони можуть відрізнятися за кількістю клем (двухклеммние і одноклеммние), по довжині, по кутку завитки, потужності і безлічі інших показників. Саме тому в процесі підбору необхідної товарної позиції Вам як не можна до речі доведеться допомогу консультантів нашого сервісу. Ми допоможемо Вам в найкоротші терміни визначитися з вибором необхідного нагрівача, який буде задовольняти всі Ваші вимоги та побажання (сумісність з обладнанням, якість, вартість). Завдяки нашому сайту, у Вас немає необхідності бігати по спеціалізованих магазинах і сервісних центрів в пошуках заповітної запчастини для Вашої побутової техніки. Тепер Ви маєте можливість здійснити онлайн-замовлення, не виходячи з дому. Дозвольте нам подбати про стан Вашої пральної машини і заощадити Ваш безцінний час. Продаж тенів в Києві і інших містах України, тільки оригінальні тени від провідних світових виробників.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here