НОСІННЯ КОНТАКТНИХ ЛІНЗ І БОРОТЬБА З ІНФЕКЦІЄЮ

0
489

В ході розгляду результатів проведених досліджень вченим вдалося з’ясувати, що контактні лінзи планової заміни сприяють зниженню кількості алергічних та інфекційних захворювань, які пов’язують з використанням контактних лінз. При частої заміни контактних лінз відкладення не встигають накопичуватися на поверхні контактної лінзи.

Використання контактних лінз планової заміни дозволяє зменшити в значній мірі ризик виникнення офтальмологічних ускладнень. Ускладнення можуть бути викликані накопиченими відкладеннями або компонентами розчинів. Важливим параметром будь-якої контактної лінзи слід вважати оптичну прозорість, яка знаходиться в прямій залежності від чистоти поверхні контактної лінзи. Придбати контактные линзы интернет магазин http://linza.bar.

Відкладення, які накопичуються на поверхні контактної лінзи, роблять поверхню лінзи нерівно смачиваемой і гідрофобною. У підсумку це може стати причиною випаровування очної плівки і виникнення відчуття «сухого ока».

Слід враховувати, що продаж контактних лінз в інтернеті або в звичайних точках продажу, проводиться в упаковці з кількома парами лінз. Це дуже зручно для користувачів, оскільки вони завжди мають при собі запасну пару, свіжу і чисту. При виявленні пошкоджень на поверхні контактної лінзи, її можна без праці і особливих зусиль замінити. Пацієнти, які використовують традиційні контактні лінзи, можуть носити їх навіть з пошкодженою поверхнею. Однак пацієнт сильно ризикує і наражає на небезпеку своє зір, оскільки носіння пошкоджених контактних лінз може стати причиною подразнення очей або причиною механічних пошкоджень. Виправити ситуацію в подібних випадках можна, якщо замовити нову пару контактних лінз.

Навіть людина, яка не дуже добре розбирається в тонкощах офтальмології, розуміє, що при тривалому використанні контактних лінз на їх поверхні відбувається скупчення мікроорганізмів. З цієї причини контактні лінзи частої заміни можна назвати ідеальним варіантом для людей, що користуються лінза періодично, а не на постійній основі.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here