«Альянс Новобуд»

0
324

Експерти компанії «Альянс Новобуд» в кінці року підвели підсумки актуальності на ринку класів нерухомості. Як виявилося, в перебігу 2017 роки ринок змінювався і істотно змінилися запити інвесторів до класу придбаного житла.
За даними «Альянс Новобуд», що реалізує об’єкти житлової нерухомості в місті Бровари, в грудні 2016 року було зафіксовано переважання економ-класу на ринку представленої нерухомості. Цей показник відобразився аж в 56% від всієї запропонованої нерухомості в Київській області. Эксперты «Альянс Новобуд» заявили, о спаде спроса на недвижимость эконом-класса більш детально на сайті http://mcomp.org/e-ksperty-al-yans-novobud-zayavili-o-spade-sprosa-na-nedvizhimost-e-konom-klassa/.

За відгуками експертів «Альянс Новобуд», на частку нерухомості комфорт-класу доводилося не більше третій частині від усіх пропозицій. Як ми змогли переконатися, зараз кількість реалізованої нерухомості комфорт і економ-класу практично вирівнялися.
Провідні аналітики компанії повідомляють про те, що в даний час показники вищевказаних класів нерухомості знаходяться на таких позначках: 47% — економ-клас і 43% представлено нерухомістю комфорт-класу. За відгуками компанії «Альянс Новобуд», нерухомість комфорт-класу протягом року збільшувала свою частку стабільно — приблизно по 1% щомісяця. Експерти відзначають, що тенденція збережеться і в наступному періоді.

За відгуками експертів компанії «Альянс Новобуд», комплексно розвиває один з житлових мікрорайонів міста Бровари, різниця між житлом економ-і комфорт-класу досить умовна, адже все залежить безпосередньо від забудовника.
Як вдалося дізнатися нашої редакції, компанія «Альянс Новобуд» займається будівництвом житлових комплексів комфорт і бізнес-класу в місті Бровари. На її рахунку завершений проект «Зелений квартал», а також об’єкти, що будуються житлові комплекси «Лісовий квартал» і «Крона Парк».
За відгуками інвесторів і незалежних експертів будівельного ринку, «Альянс Новобуд» будує справжній «комфорт» і «бізнес», який відповідає високим критеріям класів нерухомості.
Висока якість будівництва неодноразово підтверджено профільними нагородами і прихильністю клієнтів. За відгуками експертів, «Альянс Новобуд» задіє свій кращий досвід в будівництві житлового комплексу бізнес-класу «Крона Парк» в Броварах.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here