Компанія «Альянс Новобуд»

0
165

Компанія «Альянс Новобуд» дуже відома на ринку нерухомості Броварів. Її ЖК вже отримали безліч відгуків, переважно позитивних, а жителі Києва неодноразово зустрічали рекламу основних проектів компанії: житлових комплексів «Лісовий квартал», «Зелений квартал» і «Крона Парк». У цій замітці ми поговоримо про компанії «Альянс Новобуд», про трьох її проектах, і постараємося оцінити доцільність вкладення грошей в ці об’єкти. Новая жемчужина от Альянс Новобуд: ЖК «Крона Парк» получает первые отзывы, а застройщик — инвесторов.

Всі житлові будівлі від «Новобуд Альянсу» знаходяться, як кажуть на форумах, практично в центрі Броварів, в декількох хвилинах від лісового масиву (соснового бору). Звідси і відповідні «лісові» назви ЖК.

Найбільшим комплексом «Альянс Новобуд» є «Лісовий квартал». На форумі для інвесторів цей з «кварталів» називають самим простим і доступним з пропозицій компанії. Дійсно, це житловий комплекс комфорт-класу, тоді як інші ЖК забудовника відносяться до категорії бізнес-класу.

У заcтройке «Лісового кварталу» планується 10 житлових будинків, до початку 2018 роки 7 з них вже будуть прийняті в експлуатацію. Взагалі ж, «Альянс Новобуд» планує завершити будівництво всіх будинків «Лісового кварталу» до 2019 року.

Оскільки велика частина будинків уже заселена або заселяється, дітище «Новобуд Альянс» вже отримала не один відгук від мешканців. Читаючи їх, можна сказати, що «Лісовий квартал» припав до смаку більшості інвесторів. Підкреслюються в першу чергу якість будівництва, зручне розташування, а також розвинена інфраструктура — гідність, якого так часто не вистачає житловим комплексам за межами Києва.

Ще один РК від «Альянс Новобуд» також розташувався в центрі Броварів і отримав назву «Зелений квартал». В принципі, про нього можна сказати те ж, що було сказано і про його «Лісовому» брата, однак «Зелений квартал» буде цікавий вже більш заможним покупцям. «Зелений квартал» пропонує досить дороге і якісне житло, а інфраструктура комплексу розвинена так само добре.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here