Ексклюзивні обручки

0
730

Обручки пройшли довгий еволюційний шлях, перш ніж стали сучасної символікою шлюбу. Форму кола вони «отримали» не відразу. Наприклад, вісім століть тому в Візантії обручку було досить простим і передбачало форму тригранника. Справжніми шедеврами, витворами ювелірного мистецтва обов’язкові весільні прикраси стали до кінця XV століття. Неймовірно, але вже тоді на обручки, виготовлені за авторським дизайном, наносилися мудрі орнаменти, ініціали та навіть портрети майбутніх подружжя! Купить обручальные кольца можна на сайті https://planeta-zolota.com.ua.

Обручки, купити які можна в ювелірному магазині сьогодні, — це результат багатьох видозмін, які остаточно удосконалилися лише в XIX столітті. Деякі європейські ювелірні будинки були засновані саме в той цікавий час — епоху формування основних культурних концепцій класицизму.

Ексклюзивні обручки завжди представляють інтерес і для молодят, і для шанувальників справжнього ювелірного мистецтва. Сучасна лінійка весільних прикрас пропонує близько 150 видів кілець, у виготовленні яких використовується традиційне золото, а також платина і срібло.
Розкішні обручки, виконані з усіляких відтінків благородного металу, з діамантами, перлами, рубінами та іншими дорогоцінними каменями, — це не просто символ щасливого шлюбу. Це повноцінні ювелірні вироби, готові створити конкуренцію найнесподіванішим персня і кілець.

У комплекті з браслетом, сережками або кулоном жіноче обручку з гравіюванням або інкрустоване хитромудрої гравюрою формує вишуканий образ нареченої. Традиційні обручки, виконані у формі плоского обідка зі срібла або золота, поєднуються з будь-яким — навіть повсякденним — стилем одягу.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here