Книжки для самих маленьких

0
568

В інтернет-магазині Ерудит https://erudyt.com.ua/ua/suhomlinskii-vasilii.html ви легко підберете книги для дітей будь-якого віку. У нас великий асортимент, висока якість і низькі ціни. Виробники зробили все, щоб вашій дитині було цікаво пізнавати світ не тільки за допомогою букв і картинок, але і інших корисних функцій. Кожна книга має унікальні можливості, які підсилюють інтерес до неї і сприяю розвитку дитини. Наприклад, в деяких можна клеїти наклейки, розфарбувати персонажа, або зіграти мелодію по нотах.

Книжки для самих маленьких зроблені з м’якої тканини, яку можна м’яти і гризти. Їх цікаво обмацувати, а це розвиває тактильне сприйняття і дрібну моторику рук. Всі сторінки шарудять і можуть виконувати роль брязкальця. Можемо запропонувати літературу для шкільного і дошкільного розвитку. З її допомогою дитина навчиться правильно прописувати букви, вирішувати нескладні математичні задачки.

Великий вибір дитячої художньої літератури і казок дозволить підібрати саме те, що відповідає інтересам дитини та її віку. Товари підготовлені за участю дитячих психологів, щоб зміст був близьким і зрозумілим для малюків. Купити дитячі книги в кораблики можна в будь-який зручний час. Обіцяємо швидку доставку по всій Україні!

ПОДЕЛИТЬСЯ
Предыдущая статьяЕксклюзивні обручки
Следующая статьяМасаж

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here