Лазерне різання металу

0
164

Лазерне різання металу — один з найпопулярніших методів розкрою металевих виробів на сьогоднішній день. Лазерне різання листа дозволяє отримати фігурний візерунок або край. Таким чином, з’являється можливість втілити в життя практично будь-які або деталі з листового металу високої точності, дизайнерські рішення, що стосуються оформлення металевих предметів. Лазерне різання ціна на яку в порівнянні з іншими методами мехобработки є дуже низькою і швидкої, це оптимальний вибір при розкрої листового металу.

Поряд зі звичайною різкою, лазерна різка алюмінію або інших металів має безліч переваг. Завдяки розкроюванні металу таким способом, є можливість отримати непростий контур без нагрівання металу до високої температури.

Лазерная резка листа нержавійки відбувається за допомогою пучка лазерних променів з малим рассевом. Це найбільш ефективний метод обробки металів. Його «мінус» в тому, що потрібні великі витрати енергії.

Методів існує два типи:

● із застосуванням кисню;

● із застосуванням азоту.

Киснева лазерна різка металу Київ серед своїх достоїнств має велику швидкість, а також невисокий тиск. Збільшення температури на металевій поверхні дозволяє різати метал при невисокому рівні тиску. Серед «мінусів» даного виду обробки металу можна назвати низьку точність. Якщо в шлангу буде хоча б невеликий стрибок тиску, лазер може залишити нерівний шов.

Головна перевага азотного виду різання металу полягає в тому, що його можна використовувати при обробці металів, які не терплять окислення. Така різка підходить для виконання непростого контуру і фігур. Слабка сторона азотної різання — це потреба обов’язково працювати при високому тиску.

ПОДЕЛИТЬСЯ
Предыдущая статьяАлюмінієвий куточок

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here