Пасажирка United Airlines була змушена помочитися в склянку на очах у попутників

0
158

Ніколь Харпер, проживає в Канзас-Сіті (штат Міссурі, США), змушена була помочитися в стакан під час перельоту рейсом авіакомпанії United Airlines…

Пасажирці, у якій спостерігається гіперактивність сечового міхура, не дозволили сходити до вбиральні.

Жінка летіла разом з сім’єю. Вона сказала, що попередила стюардів про свій діагноз і попросила дозволу сходити до вбиральні. Харпер додала, що швидко повернеться на місце, але бортпровідники відмовили їй у проханні, оскільки розносили напої, а авіалайнер потрапив в зону турбулентності. Харпер зазначила, що, незважаючи на це, деякі пасажири покидали свої місця.

За словами американки, стюардеса в грубій формі заборонила їй вставати з крісла, тому Харпер довелося попросити склянку.

Вона була змушена справляти нужду на очах у попутників прямо в салоні літака. Потім одна зі стюардес попросила жінку спорожнити склянку в туалеті. Харпер сказала, що по дорозі до вбиральні її фактично відчитали в присутності інших пасажирів.

Як пояснили в United Airlines, стюардеси не думали, що Харпер справить нужду в склянку. Представники авіаперевізника сказали, що вже зв’язалися з пасажиркою, щоб порозумітися. Харпер у свою чергу стверджує, що кілька тижнів дзвонила в службу підтримки, щоб залишити скаргу, але це їй так і не вдалося.

У квітні пасажирка звернулася в суд, звинувачуючи United Airlines в приниженні. Вона стверджує, що бортпровідники грубо і без будь-яких пояснень змусили її покинути місце в бізнес-класі, що жінка сплатила.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here